سرگرمی در بحران!

در این بلاگ خانوم  زیگزاگ  به تست جالبی برخورد کردم و از اونجا که نمادها را میدونستم با اینحال گفتم فکر نکنم و سریع تصمیم بگیرم که این طور در آمد :

میمون - گوسفند- گاو - اسب - شیر !

خیلی بیرحم هستم و عشق و دوستی سرم نمیشه ؟! جالب بود که مغرورم ! شیر برام همیشه اسطوره بوده و هست و خیلی دوسش دارم! پشت اون چشهاش یه حرفهایی داره!

چن سال پیش یکی از دوستانم کف بینی کرد برای سرگرمیخیال باطل گفت اصلاً دل به کسی نمی‌سپاری خیلی به سختی و ندرت!

الان فکر میکنم میبینم حاضرم برای پیشرفت خودم از عشق بگذرم ! تا اینجا که تونستم ! شایدم خیلی خودخواهم ! شاید هم در قلبمو برای کسی باز نکردم اونطور که لایق باشه!؟؟؟

 

فیلم غرور و تعصب به سفارش برفی خانوم دیدم خیلی لذت بردم اشکم دراومد! یه جورهایی شبیه خودم بود !

 

پ.ن : ببخشید از دوستان که کامنت های پست قبلی را جواب ندادم!

/ 6 نظر / 22 بازدید
آرش حاتمی

سلام دوست عزیزم وبلاگ بسیار زیبایی دارید بنده از هوادارن آرش حاتمی هستم لطفا از سایت آرش حاتمی بازدید کنید . اگه دوست دارید تبادل لینک کنید www.arashhatami.com

برفی

ای جان.. پس حالی بردی ازش :: ) کدومش شبیه خودت بود؟

یه دوست

سلام دوست عزیز میگما هیچ خودت میدونی چه وبلاگی داری نه وجدانن عالی و خیلی پر احساس و زیبا نظرت درباره تبادل لینک چیه پیش ما هم بیا روزی پرنده ای بر شانه هاي انسان نشست انسان با تعجب رو به پرنده کرد و گفت :اما من درخت نيستم تو نمي تواني روي شانه من آشيانه بسازي پرنده گفت : من فرق درخت ها و آدمها را خوب مي دانم اما گاهي پرنده ها و آدمها را اشتباه مي گيرم انسان خنديد و به نظرش اين خنده دارترين اشتباه ممکن بود پرنده گفت : راستي چرا پر زدن را کنار گذاشتي ؟ انسان منظور پرنده را نفهميد اما باز هم خنديد پرنده گفت : نمي داني توي آسمان چقدر جاي تو خالي است . انسان ديگر نخنديد انگار ته ته خاطراتش چيزي را به ياد آورد چيزي که نمي دانست چيست . شايد يک آبي دور يک اوج دوست داشتني پرنده گفت : غير از تو پرنده هاي ديگري را نيز مي شناسم که پر زدن از يادشان رفته است درست است که پرواز براي يک پرنده ضرورت است اما اگر تمرين نکند فراموش مي شود پرنده اين را گفت و پر زد انسان رد پرنده را دنبال کرد تا اينکه چشمش به يک آبي بزرگ افتاد و به ياد آورد روزي نام اين آبي بزرگ بالاي سرش

مهدی

سلام مرسی که کلیک رنجه فرمودید

فرزام

گفتی شیر یاد خودم افتادم[نیشخند]

فرزام

graphic design عنوان رشته اینه ولی شامل لی آت هم می شه. یعنی ما لی آت هم می خونیم به همراه عکاسی و مبانی رنگ و طراحی و اینا.