پیام فیلم

 

این روزها ، همش دارم فیلم می بینم. این هفته حداقل 4 تا فیلم دیدم ! از «کنستانتین» گرفته تا «چشمان کاملاً بسته» ؛ این فیلم ها پر از رمز و راز هستند . با یه بار دیدن نمیشه به طور کامل پیام فیلم را گرفت ! حتی به نظرم ممکنه چن سال طول بکشه تا بعضی از پیام هارو با توجه به شرایط زمان بگیره مثل «کنستانتین» .برای اولین بار در دوران سال دوم دانشجویی  ، این فیلم را دیدم ؛ بعد از 6 سال دوباره تکرارشو دیدم پیامم فرق می کرد با اون سال .

برای دیدن فیلم ، فقط فیلم  عالی و با ارزشمند .

مثلاً به نظرم، «پای آمریکایی» فقط برای یکبار دیدن می ارزه و محض خنده  ولی فیلم «چشمان کاملاً بسته» باید چن بار دید تا کمی قسمتی از پیام فیلم  حالیمون بشه ! فعلاً اونطور که میخوام پیام نگرفتم البته پیام گرفتن هرکسی با هرکسی فرق می کنه و خودمون باید کشف کنیم. 

عاشق فیلم های پر از رمز و راز هستم مثل راز داوینچی و اون قسمت دوم فیلمش که اومده .

بعد از اتمام فیلم ، بلافاصله ویدیو کلیپ تایتانیک ازسلین دین نشون داد.  منو برد فضای دوازده سال پیش ، اون فضای خونه ،خواهر و بردارهام ،خانواده ام ، دانشگاه و درسی که می خوندم ، دوستانی که سر این فیلم بحث می کردیم و خواهرم اون زمان با توجه به اون شرایط جامعه بسته ،  از ویدیو کلوپ دانشگاه تهیه کرد حالا بماند که باید سفارش میدادی و رزرو میکردی تا بگیری!

 

تصمیم گرفتم آرشیو کاملی تهیه کنم از فیلم های معروف دنیا در حد توان خودم با زیرنویس انگلیسی.

 

 

پ . ن : در یکی از فیلم ها ، یک نقش می گفت : کلمات نوشته شده دارای قدرت جادویی هستند .

 

/ 2 نظر / 21 بازدید
کاکتوس

اين جمله اخر چقدر درسته . [لبخند]

برفی

اگع تونستی فیلم غرور و تعصب رو که ساخت بی بی سی هست بگیر ببین.. بسیار زیبا ساخته شده. خوش بگذره..